Mes siūlome

GlobaLiner

GlobaLiner : Prekinių kreditų rizikos valdymas daugiašalėms įmonėms

GlobaLiner

„GLOBALINER“ PRANAŠUMAI

Optimizuokite pasaulinį kreditų rizikos valdymą – suteikite jam daugiau lankstumo

 • Skaidrumas. Skaidrios sąlygos ir aiškios sutartys leidžia veiksmingai taikyti draudimo programą vietos naudotojams.
 • Paprastumas. „Coface“ turi didžiulį iš anksto parengtų sąlygų tekstyną, todėl mums paprasta suformuoti tobulai Jūsų poreikiams pritaikytą programą ir atitinkamai ją koreguoti.
 • Reguliavimas. Jūsų „GlobaLiner“ programa atitiks visus Jūsų patronuojamosioms įmonėms taikomus reglamentus, o Jūs visiškai kontroliuosite dėl vietos reikalavimų būtinas pataisas.
Jums šis pasiūlymas reikalingas, jeigu:
 • esate daugiašalė grupė, turinti patronuojamųjų įmonių keliose šalyse;
 • Jūsų draustina apyvarta sudaro mažiausiai 250 mln. Eur;
 • norite apsaugoti savo balansą, patobulinti mokėjimo atidėjimų rizikos valdymo sistemos nuoseklumą ir patikimumą arba tiesiog pagerinti veiklos rodiklius (gautinų sumų apyvartumą, nesumokėtų skolų rodiklį, veiksmingą iš prekybos gautinų sumų finansavimo lygį). 

 

„GlobaLiner“ paslauga šiuo metu siūloma daugiau kaip 60 šalių.

PASAULINĖS PASLAUGOS JŪSŲ VERSLO APSAUGAI

„Coface“ buvo pirmoji kreditų draudimo bendrovė, pasiūliusi struktūruotas tarptautines programas ir atidariusi biurus Azijoje, Afrikoje ir Lotynų Amerikoje. Nuolat tobuliname stambioms pasaulinėms įmonėms teikiamas paslaugas, iš kurių ypač pažymėtini 2012 m. sukurti „Coface“ pasauliniai sprendimai (angl. „Global Solutions“). 2021-aisiais „Coface“ žengia dar vieną žingsnį į priekį ir pristato „GlobaLiner“.
 
Tarptautinės įmonės dažnai nori sutarti tokias pat kreditų draudimo sąlygas savo patronuojamosioms įmonėms, neatsižvelgiant į tai, kurioje šalyje sudaroma sutartis.

„GlobaLiner“ leidžia Jums ir Jūsų patronuojamosioms įmonėms centralizuotai derėtis dėl vienodų prekinių kreditų draudimo sprendimų taikymo visame pasaulyje. 

„GlobaLiner“ užtikrina, kad mokėjimų atidėjimai, kuriuos suteikiate savo klientams, būtų valdomi efektyviai.
 
 

Coface Global Solutions

CGS yra specialus „Coface“ padalinys, kuriame, siekiant kuo geriau aptarnauti tarptautinius klientus, suburti ekspertai iš įvairių grupės biurų.

CGS yra specialus „Coface“ padalinys, kuriame, siekiant kuo geriau aptarnauti tarptautinius klientus, suburti ekspertai iš įvairių grupės bi...

Dirbdamos tinklo principu, CGS komandos prisitaiko prie kiekvienos tarptautinės prekinių kreditų draudimo programos struktūros, pasitelkdamos bendradarbiavimą ir discipliną, kurie būtini valdant tokias sudėtingas programas.

 

Tvirtomis informacijos sistemomis ir procesais paremtoms „Coface Global Solutions“ paslaugoms teikti pasitelkti visos grupės pajėgumai: pasaulinė informacijos bazė, kurioje daugiau nei 80 mln. pirkėjų, biurai arba partneriai iš 100-o šalių ir 650 rizikos vertintojų bei kreditingumo analitikų, kurie specializuojasi konkrečiuose veiklos sektoriuose.

 

Šio padalinio dėka veiksmingai centralizuojame derybas didelio masto programoms, pritaikome paslaugas prie vietos poreikių ir struktūruojame optimalų rizikos perleidimą. 

Priemonės

„Cofanet Essentials“: daugiašalėms įmonėms skirta platforma internete

Naudinga žinoti

„CofaNet“ taip pat siūlomas skolininkų rizikos vertinimas (DRA), eksportavimo priemonės ir nuodugnūs tyrimai.

„Coface“ siūlo daugiašalėms įmonėms „CofaNet“, saugią garantijų valdymo erdvę internete 39 kalbomis. „CofaNet“ suteikia galimybę kiekvienam klientui rasti savo pirkėjus, nustatyti bendras apdraustas įsiskolinimų sumas, pranešti apie nuostolius ir vykdyti nuostolių dėl neapmokėtų sąskaitų atlyginimo stebėseną. Viską galima padaryti itin greitai – vos per kelias sekundes.

 

„CofaMove“ : mūsų mobilioji programėlė

„Coface“ siūlo „CofaNet“ naudotojams „CofaMove“, išmaniesiems telefonams skirtą programėlę, kuria galėsite iš bet kur tvarkyti savo portfelį ir teikti užklausas.

 

CofaMove

 

„CofaMove“ gerina rizikos valdymo jautrumą ir stebėseną; per šią programėlę galima teikti pardavėjams patarimus dėl mokėjimų atidėjimo rizikos esamuoju laiku.

 

„CofaServe“: mūsų vertė Jūsų IT sistemoje

„CofaServe“ yra mūsų API pasiūlymas kreditų draudimo klientams. „CofaServe“ sukurta tiems klientams, kurie dirba su itin daug pirkėjų arba kurie norėtų, naudodamiesi „Coface“ duomenimis, įdiegti sprendimų priėmimo palaikymo procesą.

„Dashboard“: verslo informacijos priemonė, skirta padėti Jums valdyti pasaulinę programą

„Coface“ „Dashboard“ parengtos interaktyvios ataskaitos palengvina:

 

 • ataskaitų teikimą ir rezultatų stebėseną;
 • analizių, kuriose išskiriamos ir pagrindinės tendencijos, ir individualūs (pirkėjo lygmens) pokyčiai, rengimą;
 • tai pačiai grupei priklausančių pirkėjų keliamos rizikos apibendrinimą;
 • programos valdymą, ypač palaikant sprendimus koreguoti programos ypatumus ir rizikos perleidimo parametrus;
 • kreditų rizikos valdymą Jūsų įmonių grupėje.
Viršus
 • Lithuanian
 • English