Apie Coface

Mūsų vizija

Dinamiškiausias pasaulinis prekinio kredito draudimo partneris pramonės sektoriuje

Mūsų misija – padėti įmonėms visame pasaulyje įgyvendinti veiklos tikslus, efektyviau valdyti pelną ir didinti užimamos rinkos dalį, optimizuojant kredito ciklą.
Vision-LT

Mūsų vertybėmis paremta vizija

Dėmesys klientui

Fokus

Mūsų verslo pagrindas – klientų pasitenkinimas teikiamais pasiūlymais, aptarnavimo kokybe ir lankstumu. Jausti rinkos „pulsą“: makroekonomika, konkurenciniai veiksmai. Kurti ir išsaugoti stiprius bei ilgalaikius santykius su brokeriais ir partneriais.

Profesionalumas

Kompetenz

Palaikyti ir auginti dešimtmečius kurtą profesionalumą draudimo, rizikos valdymo, pardavimų, sistemų kūrimo ir procesų valdymo srityse, auginti kompetenciją pramonės sektoriuje pagal geografines teritorijas ir sektorių. Stiprinti vadovavimo ir personalo valdymo įgūdžius.

Drąsa ir atsakomybė

Mut und Verantwortung

Būti atsakingais už savo sprendimus ir jų pasekmes, kurti pusiausvyrą tarp augimo ir rizikos, deleguoti, kontroliuoti rezultatus, stebėti veiklos efektyvumą, didinti vietos komandų galimybes ir įtaką, įtraukiant jas į strateginius ir biudžeto procesus, stiprinti norą ir drąsą diegti naujoves bei išbandyti naujas idėjas.

Bendradarbiavimas

Teamwork

Gerinti darbuotojų, departamentų ir šalių bendradarbiavimą. Kurti ir palaikyti skaidrius profesinius santykius, suprasti visų bendrą įnašą ir jį vertinti, džiaugtis bendra sėkme.

Coface Baltics apie nemokumo iššūkius

Sparčiai besikeičiančioje verslo aplinkoje patartina daugiau dėmesio skirti partnerių analizei, ekspertų rekomendacijoms bei prevencinių priemonių diegimui įmonės veiklos procesuose.
Coface Baltics vadovo interviu „Žinių radijo” laidoje „Verslo pulsas”.
Viršus
  • Lithuanian
  • English