Apie Coface

Mūsų tikslas: kas mus veda į priekį

KODĖL BUVO REIKALINGAS NAUJAS TIKSLAS?

„Coface“ generalinis direktorius Xavier DURAND aiškina, kaip mūsų pasirinktas šūkis „FOR TRADE“ perteikia įmonės kultūrą, tikslą ir gilų įsipareigojimą prekybai.
 
 
MŪSŲ ĮSITIKINIMAS:
Mes tikime, kad verslas yra jėga, kuri pasaulyje skatina gerus dalykus. 
 
 
 

KAS MES ESAME

4 450

ekspertų, kurie aptarnauja apie 50 000 įmonių

Šiuolaikiška ir lanksti įmonė „Coface“, turinti tankiausią tarptautinį ekspertų tinklą, yra viena kompetentingiausių kreditų draudimo ir rizikos valdymo srityje.

 

4 450 įmonės, kuri daugiau nei 75 metus yra viena savo srities lyderių, ekspertų pasaulinės ekonomikos ritmu teikia paslaugas apie 50 000 įmonių.

 

Mes siekiame tapti lanksčiausia pasauline prekybos kreditų draudimo partnere.

 

KĄ MES PALAIKOME

Teikiame pagalbą savo klientams visur, kur jie vykdo veiklą: teikiame apsaugą ir padedame priimti sprendimus dėl kreditų, kurie būtini stiprinant jų galimybes parduoti savo prekes ir paslaugas vietos ir eksporto rinkose.
Jausdami tokią pat aistrą prekybai, mes norime bendradarbiauti su savo klientais kurdami sėkmingą, augantį ir kuo dinamiškesnį verslą. Padėdami įmonėms tapti stipresnėmis, prisidedame prie sklandaus ekonomikos veikimo.
 
Tai yra mūsų tikslas.

MŪSŲ VERTYBĖS

Dėmesys klientui

Esame atsidavę savo klientams. Dėmesys klientui – vertybė, kurią puoselėja visi mūsų organizacijos darbuotojai, neatsižvelgiant į pareigas.

 

Stebime ekonominę riziką siekdami padėti klientams numatyti galimus pavojus ir pastebėti perspektyvias galimybes jų verslui.

 

Klientus vertiname kaip partnerius. Tie mūsų darbuotojai, kurie vykdo palaikomąsias funkcijas, turi vidinių klientų ir laikosi tokio pat į klientus orientuoto požiūrio.

Profesionalumas

Dėl turimos kompetencijos savo srityje esame viena iš pasaulinės klasės įmonių.

 

Daugiau negu 75 metų patirtis kreditų draudimo ir rizikos valdymo srityse – „Coface“ kompetencijos pamatas.

 

Kompetenciją užtikrina aktyvi bendruomenė, kurios narius vienija bendra aistra prekybai – 4 450 ekspertų teikia paslaugas 50 000 verslo įmonių.

Bendradarbiavimas

Bendradarbiavimui mūsų organizacijoje skiriamas didžiulis dėmesys. Glaudus bendradarbiavimas reiškia atitinkamą nusiteikimą ir yra būtina mūsų verslo sėkmės sąlyga.

 

„Coface“ mokėjimas palaikyti santykius yra neatsiejamas nuo ekonominių žinių, ir būtent taip mes įsivaizduojame santykius, kuriuos palaikome su vidiniais ar išoriniais klientais.

 

Įsiklausymu, dalijimusi paremti santykiai ir pasitikėjimu grįstos partnerystės kūrimas yra tie dalykai, kuriuos mes vertiname labiausiai.

Drąsa ir atsakomybė

Mūsų profesijoje būtinas užtikrintumas, kuris negalimas be drąsos ir atskaitomybės.

 

Kiekvieno kliento situacija yra vis kitokia, o ateitis išlieka iš esmės nežinoma.

 

Ekonomikos pasaulyje, kuris nuolat keičiasi, mūsų ekspertai tampa kompasu klientams, kad ir kurioje šalyje jie dirbtų.

Viršus
  • Lithuanian
  • English