lit-LI

"Coface" slapukų politika

"Coface" slapukų politika

Slapukai yra trumpos teksto rinkmenos, kurias interneto svetainė nusiunčia naudotojui (toliau – Lankytojas), jam lankantis joje. Slapukai fiksuoja duomenis ir asmenines nuostatas, susijusias su interneto svetainės siūlomomis paslaugomis.
 
Slapukai išsaugomi Lankytojo įrenginyje ir išsiunčiami atgal į interneto svetainę kaskart, kai Lankytojas apsilanko joje. Naršydamas interneto svetainėje, kurioje yra priglobtų elementų arba nuorodų į išorines interneto svetaines (pvz., atvaizdai, žemėlapiai, garsai, nuorodos į kitus žiniatinklio puslapius), naudotojas taip pat gali gauti įvairių interneto svetainių arba žiniatinklio paslaugų siunčiamų slapukų (vadinami trečiųjų šalių slapukais).
 
Ši informacija yra teikiama interneto svetainei www.coface.lt, tačiau ne kitoms interneto svetainėms, į kurias Lankytojas gali patekti per nuorodas. Informacijos apie šias nuorodas ieškokite atitinkamų interneto svetainių teikiamoje informacijoje ir (arba) politikos aprašuose.
Interneto svetainei teikti naudojamos kompiuterinės sistemos ir programinė įranga automatiškai pasiekia tam tikrą informaciją, kuri yra susijusi su naudojimusi internetu ir Lankytojo naršymu žiniatinklyje. Ši informacija nėra renkama tam, kad ją būtų galima susieti su tam tikromis suinteresuotomis šalimis, tačiau dėl savo pobūdžio, susiejus su kitais trečiųjų šalių turimais duomenimis ir juos apdorojus, galėtų suteikti galimybę nustatyti Lankytojo tapatybę.
 
Šiai kategorijai priskiriama informacija:
 • a) IP adresai;
 • b) Lankytojų jungiantis prie interneto svetainės naudojamų kompiuterių domenų pavadinimai;
 • c) užklausos laikas;
 • d) įrenginio naudotas metodas pateikti užklausą žiniatinklio serveriui;
 • e) gauto atsakymo failo dydis;
 • f) skaitmeninis kodas, nurodantis žiniatinklio serverio pateikto atsakymo būseną (sėkmingai, klaida ir t. t.);
 • g) kiti parametrai, susiję su Lankytojo operacine sistema ir kompiuterine aplinka;
 • h) naršyklės duomenų charakteristikos ir veiksenos režimai;  
 • i) naršyklės pasirinkimai.
Punktuose nuo a) iki g) nurodyti duomenys naudojami vieninteliu tikslu – gauti anonimišką statistinę informaciją apie naudojimąsi interneto svetaine ir patikrinti, kad ji veikia teisingai. 
Likę duomenys sudaro sąlygas įsiminti tam tikrus Lankytojo pasirinkimus (pvz., kalbą, šrifto dydį), kurie bus naudojami vėliau Lankytojui grįžus į tą pačią interneto svetainę.

Duomenų valdytojas

Šių asmens duomenų savininkas ir valdytojas yra „Compagnie Française d'Assurance pour le Commerce Exterieur S.A.“, 1 place Costes et Bellonte, 92270 BOIS-COLOMBES, Prancūzija. 
 
Duomenų apsaugos pareigūnas
„Coface“ yra paskyrusi duomenų apsaugos pareigūną, su kuriuo galite susisiekti el. paštu coface_dpo@coface.com visais su jūsų asmens duomenų tvarkymu susijusiais klausimais.
 

slapukų rūšys

Dažniausiai išskiriami toliau nurodytų kategorijų slapukai.
 
Techniniai slapukai: šie slapukai būtini naršant interneto svetainėje ir naudojantis jos funkcijomis, pvz., leidžia teisingai parodyti tinklalapius arba jungtis prie ribotos prieigos zonų. Šie slapukai nenaudojami jokiais kitais tikslais ir toliau skirstomi į dvi kategorijas:
 • naršymo arba sesijos slapukai, kurie užtikrina normalų naršymą ir naudojimąsi interneto svetaine. Jie naudojami jungiantis prie „CofaNet“ paslaugos ir kitų „Coface“ draudėjams skirtų interneto svetainių, o taip pat leidžia nustatyti tapatybę ir saugią prieigą prie riboto naudojimo zonų;
 • funkciniai slapukai, kurie leidžia naršyti pagal įvairius Lankytojo pasirinktus kriterijus (pvz., kalba), taip siekiant pagerinti naršyklės teikiamą paslaugą.
Techninių slapukų išjungimas gali turėti įtakos naudotojo patirčiai naršant interneto svetainėje.
 
Statistiniai slapukai: jie leidžia interneto svetainės operatoriui rinkti anonimiškus duomenis, susijusius tiek su naudojimusi pačia interneto svetaine, tiek su naudotos naršymo sistemos techninėmis charakteristikomis.
 
Rinkodaros slapukai papildomai skirstomi į šias grupes:
 • veikimo slapukai, kurie renka anonimišką informaciją apie interneto svetainės atsako į naudotojų užklausas veiksmingumą vieninteliu tikslu gerinti jos funkcionalumą teikiant žiniatinklio puslapius (pvz., kuriuose puslapiuose dažniausiai lankosi naudotojai, ar rodant žiniatinklio puslapius pasitaikė klaidų, ar nebuvo sulėtėjęs paslaugos teikimas);
 • profiliavimo slapukai, kurie leidžia kurti Lankytojų profilius ir naudojami siunčiant reklaminius pranešimus pagal Lankytojo naršant žiniatinklyje išreikštus prioritetus.
Mūsų interneto svetainės naudojami slapukai pagal kategorijas pateikiami lentelėje toliau.
Pavadinimas Slapuko tipas Interneto svetainė Aprašymas Trukmė
BIGipServer# Techninis Coface.com Naudojamas optimizuoti interneto svetainės atsakymo laiką (paskirstant užklausas keliems serveriams) Sesija
Language Techninis Coface.com Išsaugo naudotojo pasirinktą rodinių kalbą 1 metai
Cofaweb_pop Techninis Coface.com Būtinas interneto svetainės veikimui 6 dienos
_utm.gif Statistinis „Google Analytics“ Tinklalapio statistika Sesija
_utma Statistinis Coface.com Renka statistinius duomenis apie apsilankymų tinklalapyje skaičių 2 metai
_utmb Statistinis Coface.com Registruoja apsilankymo laiką. Naudojamas apskaičiuoti apsilankymo interneto svetainėje trukmę. Sesija
_utmc Statistinis Coface.com Registruoja išėjimo iš interneto svetainės laiką. Naudojamas apskaičiuoti apsilankymo interneto svetainėje trukmę. Sesija
_utmt Statistinis Coface.com Naudojamas apriboti svetainei siunčiamas užklausas Sesija
_utmz Statistinis Coface.com Renka būdingus duomenis apie naudotojo kilmę, naudojamą paieškos sistemą, pasirinktą nuorodą, paiešką, kuria naudojantis patekta į interneto svetainę 6 mėnesiai
_atuvc Rinkodaros Coface.com Leidžia dalytis turiniu socialiniuose tinkluose 13 mėnesių
_atuvs Rinkodaros Coface.com Leidžia naudotojui parodyti atnaujintą skaitiklį, jeigu tinklalapiu pasidalijama socialiniame tinkle naudojantis „AddThis“ funkcija Sesija
_at.cww Rinkodaros Coface.com Naudoja socialinio dalijimosi platforma „AddThis“ Nuolatinis
at-rand Rinkodaros Coface.com Naudoja socialinio dalijimosi platforma „AddThis“ Nuolatinis
Loc Rinkodaros addThis.com Geolokacija (lankytojo šalis), siekiant pagerinti interneto teikėjo darbo kokybę 13 mėnesių
uvc Rinkodaros addThis.com Fiksuoja naudotojo naudojimąsi „AddThis“ 13 mėnesių
Xtc Rinkodaros addThis.com Registruoja dalijimąsi turiniu socialinėje žiniasklaidoje 13 mėnesių
civicCookieControl Rinkodaros Coface.com Valdo naudotojo slapukų pasirinkimus 3 metai
_ga Rinkodaros Coface.com Naudojamas unikalių naudotojų tapatybei nustatyti 2 metai
_gat_UA-1068000-3 Rinkodaros Coface.com Naudojamas riboti per tam tikrą laiką pateikiamų užklausų skaičiui 1 min.
_gid Rinkodaros Coface.com Išsaugo šaltinį arba kampaniją, kurie paaiškina, kaip naudotojas pasiekė jūsų interneto svetainę 1 diena
tarteaucitron rinkodaros Coface.com Valdo naudotojo slapukų pasirinkimus 3 mėnesiai
 
 
 
Coface.lt interneto svetainėje nenaudojami profiliavimo slapukai.

Specialieji slapukai

„Google Analytics“
 
Šie slapukai naudojami rinkti anonimišką informaciją ir analizuoti tam tikrus naršymo mūsų interneto svetainėje aspektus (pvz., lankomiausi tinklalapiai ir apsilankymų skaičius), taip siekiant gauti apibendrintos statistikos apie jos naudojimą. 
Jeigu norite išjungti „Google Analytics“ vykdomą duomenų rinkimą analizės tikslais, galite įsidiegti „Google Analytics“ atsisakymo papildinį naršyklei: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en
 
Socialiniai tinklai ir valdikliai
 
Visuose tinklalapiuose pateikiama populiariausių socialinių tinklų nuorodų, klavišų ir valdiklių, taip siekiant palengvinti sąveiką su šiomis platformomis ir dalytis turiniu tiesiogiai iš šios interneto svetainės puslapių.
 
Dalytis galima naudojantis integruotu „AddThis“ papildiniu (šoninėje juostoje), kuris naudoja specifinius slapukus.
 
Šie slapukai naudojami registruoti paslaugų nuostatas ir rinkti informaciją apie nuorodas, kuriomis dalijamasi socialinės tinklaveikos svetainėse. „AddThis“ nerenka asmeninės naudotojų informacijos, jeigu jie nėra išreiškę aiškaus sutikimo. Naudodamiesi „Coface Group“ interneto svetaine, jūs sutinkate, kad „AddThis“ tvarkytų jūsų asmens duomenis pirma nurodytu būdu ir tikslais.
Galite susipažinti su „AddThis“ privatumo politika ir išjungti šiuos specifinius slapukus, jei to norite, paspaudę toliau pateiktas nuorodas:
Kur rasti informacijos apie trečiųjų šalių slapukus
 
Toliau pateikiamos nuorodos į įvairių socialinių tinklų politikos aprašus ir slapukų valdymą (nuoroda į paslaugą teikiančią interneto svetainę):
Norėdami neleisti socialinės žiniasklaidos valdikliams sekti jūsų naršymą internete, privalote uždaryti atitinkamų socialinių platformų sesijas ir pačias platformas prieš užsukdami į mūsų 
 

slapukų valdymas

Galite nuspręsti, ar priimti slapukus, ar ne, naudodamiesi savo naršyklės nuostatomis.
Atkreipkite dėmesį, kad jeigu išjungsite visus arba kai kuriuos techninius slapukus, vis tiek galėsite naudotis interneto svetainės turiniu, tačiau gali būti, kad negalėsite naudotis kai kuriomis jos funkcijomis, arba ji gali veikti lėčiau.
 
Trečiųjų šalių slapukų išjungimas neturi jokios įtakos naršymo galimybėms.
 
Populiariausios naršyklės leidžia pasirinkti skirtingas mūsų interneto svetainės ir trečiųjų šalių slapukų nuostatas.
 
Interneto svetainėje www.coface.lt naudojamas slapukų kontrolės valdiklis (pažymėtas ikonėle apatiniame dešiniajame kampe). Lankytojas gali nuspręsti, ar priimti slapukus, ar ne, naudodamasis savo naršyklės nuostatomis arba valdiklio selektyvaus slapukų įjungimo galimybėmis. Slapukų kontrolės valdiklis sukonfigūruotas taip, kad leistų įjungti / išjungti individualius slapukus.
 
Daugiau informacijos apie tai, kaip priimti ir pašalinti populiariausių naršyklių slapukus, rasite čia:
Viršus
 • Lithuanian
 • English