Mes siūlome

Apie Prekinio Kredito Draudimą

KAIP TAI VEIKIA?

Tai veiksminga finansinės rizikos valdymo priemonė, kuri apsaugo Jūsų įmonę nuo nuostolių, nesumokėjus su prekyba susijusių skolų.
Kreditų draudimu užtikrinama, kad vieno ar daugiau Jūsų klientų nenumatyti sunkumai neturės neigiamos įtakos Jūsų įmonei; be to, tai priemonė, kuri padeda Jums valdyti riziką.
  • Galimybė naudotis vienos pasaulinių prekinių kreditų draudimo lyderių kreditingumo vertinimo kompetencija ir rinkos išmanymu.
  • Veiksmingas ir profesionalus Jūsų klientų padėties vertinimas.
  • Neapmokėtų skolų atlyginimas.
  • Visame pasaulyje teikiamos skolų išieškojimo paslaugos leis susigrąžinti skolas bet kur.
KAIP TAI VEIKIA?

„COFACE“: PREKYBAI. KURKIME VERSLĄ KARTU

Daugiau kaip 75 metų patirtis ir tankiausias tarptautinis tinklas užtikrina „Coface“ profesionalumą kreditų draudimo ir neatsiskaitymo rizikos valdymo srityje bei pasaulio ekonomikoje.

Mūsų ekspertai dirba pasaulio ekonomikos ritmu, teikdami patikimą informaciją 50 000 klientų visame pasaulyje kuriant tvarų, augantį ir sėkmingą verslą. Mūsų paslaugos bei sprendimai apsaugo bendrovių pardavimo pajamas ir padeda joms priimti sprendimus, kurie būtini gerinant jų gebėjimą parduoti vietos ir eksporto rinkose.

Siekdami tapti lanksčiausia pasauline kreditų draudimo partnere remiamės savo vertybėmis – dėmesiu klientui, profesionalumu, drąsa ir atsakomybe bei bendradarbiavimu. Tikime, kad mūsų žinios gali būti Jūsų auganti prekyba.

KOKĮ POVEIKĮ JŪSŲ APYVARTAI DARO NEAPMOKĖTA SĄSKAITA?

25 % bankrotų yra susiję su neapmokėtomis sąskaitomis

Kiekvieną dieną suteikiate mokėjimo atidėjimą savo klientams. Kadangi tai įprastas verslo vykdymo būdas, galbūt nė nepagalvojate apie riziką, kurią prisiimate.

 

Bet kas gi nutinka tada, kai klientas neįvykdo įsipareigojimų? Kai įmonė užsidaro? Kai vyriausybė staiga uždraudžia vykdyti mokėjimus arba paskelbia apie devalvaciją?

 

Gali būti, kad anksčiau neteko susidurti nė su viena iš šių situacijų, tačiau turėtumėte žinoti, kad 25 % bankrotų lemia neapmokėtos sąskaitos.

 

Kokią dalį Jūsų bendro turto sudaro neapmokėtos sąskaitos? Ar toji dalis pakankama, kad vertėtų ją apsaugoti?  

 

O AR JŪS ŽINOTE,KOKĮ POVEIKĮ TURI NEAPMOKĖTA SĄSKAITA?
Viršus
  • Lithuanian
  • English