Apie Coface

Klientai apie mus

Kodėl verta naudotis „Coface“ prekinio kredito draudimu?
UAB „TD Baltic“ yra viena didžiausių IT produktų ir buitinių prietaisų platintojų Baltijos regione. Bendrovė taip pat teikia logistikos valdymo ir kitas pridėtinės vertės paslaugas savo klientams Baltijos šalyse. UAB „TD Baltic“ svarbu kurti tvarų verslą ir užtikrinti veiklos tęstinumą. Apsaugoti atidėtus mokėjimus – būtina sąlyga, siekiant užtikrintumo. UAB „TD Baltic“ jau daugiau kaip 10 metų pasitiki Coface bei aktyviai naudojasi teikiamomis paslaugomis. Per pastaruosius metus įmonės apyvarta augo 40%, suprasdami ir atsakingai žiūrėdami į pirkėjų neatsiskaitymo riziką, aktyviai ieškodami bei tikrindami naujus potencialius pirkėjus formuoja produktyvų savo pirkėjų portfelį sėkmingam verslo vystymui. UAB „TD Baltic“ „Coface“ vertina kaip patikimą ilgalaikį savo verslo partnerį.
MUS REKOMENDUOJA

ASBISC-CR d.o.o

Naudodamiesi „Coface“ paslaugomis, apsaugome savo turtą ir tuo pat metu plečiame verslą
ASBISC-Testimonial

2005-aisiais pradėjome naudotis „Coface“ skolų išieškojimo paslaugomis. Garsus vardas ir reputacija gerokai paspartino skolų išieškojimo procesą.
 
Vėliau nusprendėme pasinaudoti ir „Coface“ siūlomais informaciniais produktais. Pirmiausia, ekonominė krizė padidino blogų skolų riziką, ir tai turėjo įtakos mūsų verslui. Norėdami kontroliuoti šią riziką, turėjome reikiamu laiku gauti reikiamą informaciją, ir tai darėme naudodamiesi „Portfolio Watch“ ir „Payment Monitoring“ paslaugomis. Antra, mūsų klientų bazę papildė nauji „geri klientai“. Kadangi „Coface“ duomenų bazėje pateikiamos išanalizuotos finansinės ataskaitos, mūsų reikmėms tokia duomenų bazė pasirodė unikaliai tinkama.
 
Tai puikus pavyzdys, kaip „Coface“ padėjo mums apsaugoti turtą ir taip pat plėsti verslą.
 
ASBISC-CR užsiima kompiuterinės įrangos prekyba.

AB „ROKIŠKIO SŪRIS“

„Coface“ vertiname kaip partnerę, kuri padės mums išvengti rimtų klaidų
AB Rokiskio suris - Testimonial

Bendradarbiauti su „Coface“ pradėjome 2011 metais. Nuolat tyrinėjame naujas rinkas, žengiame į jas ir šiuo aspektu „Coface“ vertiname kaip partnerę, kuri padės mums išvengti rimtų klaidų.
Ypač svarbi „Coface“ pagalba plečiantis į Artimuosius ir Tolimuosius Rytus. Tai mums naujos rinkos su savo verslo tradicijomis ir tam tikrais ypatumais, todėl džiaugiamės, kad „Coface“ padeda sėkmingai plėtoti mūsų verslą ne tik tiesioginėmis savo paslaugomis, bet ir kuria pridėtinę vertę patarimais, nurodymais kaip geriau elgtis minėtose rinkose, padeda suprasti, kur slypi grėsmės ir galimybės.
 
 
AB „Rokiškio sūris“ grupė yra viena didžiausių Lietuvoje pieno perdirbimo įmonių grupių.

Mantinga Grupė

 „Coface“  mums padeda lengviau priimti strateginius sprendimus.
Mantinga-atsiliepimai1_su_fonu

Su verslo rizikos draudimo bendrove „Coface“ bendradarbiaujame nuo 2012 metų.  Vertiname tai, kad bendrovė siūlo visapusišką paslaugų paketą, inovatyvius sprendimus, suteikiančius galimybę jausti partnerių „verslo pulsą“. „Coface“ komanda išsiskiria greita reakcija ir gebėjimu rasti sprendimus įvairiose situacijose, nuolatiniu tobulėjimu ir verslo poreikių išmanymu. Bendrovę „Coface“ matome kaip partnerį, suteikiantį galimybę valdyti ne tik esamas, bet ir būsimas rizikas. Šis bendradarbiavimas mums padeda lengviau priimti strateginius sprendimus.

 

 „MANTINGA Grupė“ tai duonos, užkandžių ir šaldytų gaminių lyderė, turinti didelį technologinį išmanymą, kurianti pastovias produktų inovacijas ir lanksčiai prisitaikanti prie vartotojo (kliento) poreikių.   

JTI - Rumunija

Kokybiškas produktas, kuriantis pridėtinę vertę
JTI Romania - Testimonial

„Coface“ yra tokia partnerė, su kuria kreditų draudimo srityje norėtų dirbti bet kuri įmonė.
 
Darbuotojų profesionalumas, jų noras įsigilinti į kliento veiklos sritį ir pasiūlyti kokybišką produktą, kuris kuria pridėtinę vertę, o taip pat siekis palaikyti lygiaverčius partnerystės santykius – tai vos keli svarbiausi teigiami mūsų bendradarbiavimo su „Coface“ aspektai.  
 
JTI – tarptautinė tabako gaminių gamintoja.

Wienerberger AG

„Coface“ svariai prisidėjo įgyvendinant rizikos valdymo priemones
 
Wienerberger - Testimonial

Naudojamės „Coface“ draudimo paslaugomis jau 5 metus, ir visą šį laiką esame labai patenkinti.
 
„Coface“ padeda mums stebėti ir valdyti įvairias rizikas, kurios susijusios su klientų portfeliu tose šalyse, kuriose vykdome bendradarbiavimą. Ypač aktyviai įmonės darbuotojai mums padėjo įgyvendinant svarbias ir veiksmingas rizikos valdymo priemones.
 
Partnerystė su „Coface“ padėjo mums išvengti rizikų, su kuriomis priešingu atveju susidurtume kasdienėje veikloje.
 
„Wienerberger“ yra pasaulyje didžiausia plytų gamintoja.

Kaip „Coface“ kreditų draudimas gali padėti išvengti neapmokėtų sąskaitų?

- Numatomi ir šalinami klientų mokėjimo įsiskolinimai;
 
- „Coface“ vykdomos kokybiškos ir stiprios prevencijos teikiama nauda;
 
- Individualūs Jūsų rinkoje dirbančio „Coface“ eksperto patarimai;
 
- Dėmesys Jūsų verslo plėtrai.
Viršus
  • Lithuanian
  • English