Apie Coface

Personalo politika

COFACE EKSPERTAI ĮKŪNIJA MŪSŲ VERTYBES IR KREDITŲ DRAUDIMO PATIRTĮ VISAME PASAULYJE

Prisijungti prie ,,Coface” -  tai tapti tarptautinės įmonės dalimi ir drauge siekti rezultatų, užtikrinančių įmonės veiklą bei plėtrą. Tai reiškia būti neatskiriama šalies ekonomikos dalimi: veikdami visame pasaulyje ir kurdami klientų pasitikėjimą ,,Coface” ekspertai turi atsižvelgti ir į vietinės kultūros niuansus.
 
COFACE DARBUOTOJAI PAGAL REGIONUS:
Grupes_lt

PAGRINDINĖS MŪSŲ ŽMOGIŠKŲJŲ IŠTEKLIŲ POLITIKOS GAIRĖS

PAGRINDINĖS MŪSŲ ŽMOGIŠKŲJŲ IŠTEKLIŲ POLITIKOS GAIRĖS paveiksliukas

DĖMESYS NAUJIEMS DARBUOTOJAMS

Nauja darbo vieta – nauji iššūkiai. Suprasdami tai, mes padedame naujiems darbuotojams palaipsniui susipažinti su įmonės kultūra ir kolegomis, sužinoti naujų dalykų apie įvairias verslo sritis, užmegzti naujų kontaktų. Mes žinome, kad be darbuotojų nepasieksime norimo rezultato.

 

PADEDAME ATSKLEISTI TALENTUS

Kiekvienas žmogus – unikalus, todėl padedame atrasti ir atskleisti vidinį potencialą bei stiprybes. Kiekvienas ,,Coface” darbuotojas gali dalyvauti įvairiose mokymų programose, kurias rengia įmonės vadovai, kvalifikuoti konsultantai ar vietiniai specialistai. Nuolat vyksta mokymai apie rizikos vertinimą, informacijos analizę, įplaukų valdymą ir kitas aktualias temas. Darbuotojams yra suteikiamos galimybės gerinti bendrąsias žinias ir gilintis į kredito draudimo niuansus.

 

SKATINAME AUGTI

Kiekvienais metais ,,Coface” filialuose vyksta darbuotojų įgūdžių bei veiklos vertinimas, padedantis atskleisti kompetencijas ir asmeninės karjeros galimybes. Visi darbuotojai skatinami dirbti efektyviau, o į aukštesnes pozicijas paskirti asmenys papildomai konsultuojami dėl galimybių pasiekti kuo aukštesnius rezultatus.

 

ATLYGINAME UŽ DARBĄ

,,Coface” grupės atsiskaitymo politika paremta asmeninėmis pastangomis, kuri sudaro sąlygas kiekvienam darbuotojui gauti darbo užmokestį, priklausantį nuo asmeninio indėlio į bendrą ,,Coface” rezultatą. Labiausiai prie bendro rezultato prisidedantys darbuotojai yra skatinami kintamąja atlyginimo dalimi, kuri priklauso nuo asmeninių pasiekimų.

SKIRTUMŲ IR KOMPETENCIJŲ DERINIMAS

PAGRINDINIAI SKAIČIAI

  • Daugiau negu 4 578 darbuotojų
  • 715 darbuotojų Centrinėje Europoje
  • 56 % moterų
  • 70 skirtingų tautybių
  • 20 darbuotojų Lietuvoje

,,Coface” grupėje dirba 70 tautybių darbuotojai. Tokia įvairovė leidžia vystyti veiklą 68 pasaulio šalyse ir išlaikyti aukštą paslaugų kokybę bei reputaciją. Mes suprantame, kad veiklai yra būtinos skirtingos asmenybės ir vietinių rinkų išmanymas.

 

Mes – už lygias teises. Todėl daugiau kaip 56% mūsų darbuotojų – moterys, kurios užima ir 5 iš 12 aukščiausiojo lygmens vadovų pozicijas.

Viršus
  • Lithuanian
  • English