Apie Coface

Personalo politika

COFACE EKSPERTAI ĮKŪNIJA MŪSŲ VERTYBES IR KREDITŲ DRAUDIMO PATIRTĮ VISAME PASAULYJE

Prisijungti prie ,,Coface” -  tai tapti tarptautinės įmonės dalimi ir drauge siekti rezultatų, užtikrinančių įmonės veiklą bei plėtrą. Tai reiškia būti neatskiriama šalies ekonomikos dalimi: veikdami visame pasaulyje ir kurdami klientų pasitikėjimą ,,Coface” ekspertai turi atsižvelgti ir į vietinės kultūros niuansus.
 
COFACE DARBUOTOJAI PAGAL REGIONUS:
Grupes_lt

PAGRINDINĖS MŪSŲ ŽMOGIŠKŲJŲ IŠTEKLIŲ POLITIKOS GAIRĖS

PAGRINDINĖS MŪSŲ ŽMOGIŠKŲJŲ IŠTEKLIŲ POLITIKOS GAIRĖS paveiksliukas

DĖMESYS NAUJIEMS DARBUOTOJAMS

Nauja darbo vieta – nauji iššūkiai. Suprasdami tai, mes padedame naujiems darbuotojams palaipsniui susipažinti su įmonės kultūra ir kolegomis, sužinoti naujų dalykų apie įvairias verslo sritis, užmegzti naujų kontaktų. Mes žinome, kad be darbuotojų nepasieksime norimo rezultato.

 

PADEDAME ATSKLEISTI TALENTUS

Kiekvienas žmogus – unikalus, todėl padedame atrasti ir atskleisti vidinį potencialą bei stiprybes. Kiekvienas ,,Coface” darbuotojas gali dalyvauti įvairiose mokymų programose, kurias rengia įmonės vadovai, kvalifikuoti konsultantai ar vietiniai specialistai. Nuolat vyksta mokymai apie rizikos vertinimą, informacijos analizę, įplaukų valdymą ir kitas aktualias temas. Darbuotojams yra suteikiamos galimybės gerinti bendrąsias žinias ir gilintis į kredito draudimo niuansus.

 

SKATINAME AUGTI

Kiekvienais metais ,,Coface” filialuose vyksta darbuotojų įgūdžių bei veiklos vertinimas, padedantis atskleisti kompetencijas ir asmeninės karjeros galimybes. Visi darbuotojai skatinami dirbti efektyviau, o į aukštesnes pozicijas paskirti asmenys papildomai konsultuojami dėl galimybių pasiekti kuo aukštesnius rezultatus.

 

ATLYGINAME UŽ DARBĄ

,,Coface” grupės atsiskaitymo politika paremta asmeninėmis pastangomis, kuri sudaro sąlygas kiekvienam darbuotojui gauti darbo užmokestį, priklausantį nuo asmeninio indėlio į bendrą ,,Coface” rezultatą. Labiausiai prie bendro rezultato prisidedantys darbuotojai yra skatinami kintamąja atlyginimo dalimi, kuri priklauso nuo asmeninių pasiekimų.

SKIRTUMŲ IR KOMPETENCIJŲ DERINIMAS

PAGRINDINIAI SKAIČIAI

Daugiau negu 4 500 darbuotojų

700 darbuotojų Centrinėje Europoje

46 % moterų

78 skirtingų tautybių

20 darbuotojų Lietuvoje

„Coface“ - tai 4 500 žmonių ir net 78 tautybių komanda, dirbanti beveik 60-yje šalių, kuriuos vienija bendra korporacinė kultūra visame pasaulyje. Kartu mes siekiame vieno tikslo – sudaryti palankesnes sąlygas prekybai, padedant 50 000 mūsų klientų plėtoti verslą.
Turėdama 75 metų patirtį, „Coface“ yra viena iš prekinių kreditų draudimo ir rizikos valdymo rinkos lyderių.
Kaip glaudžiai dirbanti tarptautinė organizacija, kuri įdėmiai seka pasaulinę ekonomiką, „Coface“ siūlo įdomią ir praturtinančią darbo patirtį tarpusavio santykių, profesiniu ir kultūriniu lygmeniu.
Kiekvieną dieną mūsų specialistų komandos kuria palankias sąlygas prekybai. Junkitės prie mūsų!

Viršus
  • Lithuanian
  • English