Apie Coface

Kuriame ateitį

KIEKVIENĄ DIENĄ SIEKIAME VIS DAUGIAU IR STENGIAMĖS ATRASTI SAVE IŠ NAUJO.

Vertiname iniciatyvas ir novatoriškas idėjas.

 

Per 75 metus „Coface“ sukaupė didžiulę patirtį ir užsitarnavo reputaciją. Nepaisant to, kiekvieną dieną stengiamės pranokti savo pasiekimus ir atrasti save iš naujo.

 

Integruojame naujas technologijas, ypač iš duomenų mokslo srities, ir diegiame automatizuotus sprendimus, kad supaprastintume savo veiklą ir patenkintume nuolat kintančius klientų poreikius.

 

Skatiname naujus, lankstesnius, bendradarbiavimu paremtus darbo metodus.

 

Pasaulis nuolat keičiasi, todėl palaikome iniciatyvą ir inovatyvias idėjas, kad ir kokios jos būtų, taip kurdami horizontalesnę organizacinę struktūrą.

 

Vertiname smalsų protą, kuris mąsto nestandartiškai ir stengiasi įveikti kliūtis!

 
Inovacijos pasireiškia įvairiais lygmenimis: darbo metoduose, biuro gyvenime ir klientams teikiamose paslaugose.
 
Šiame vaizdo įraše mūsų kolegos aiškina, kuo inovacijos „Coface“ naudingos mūsų klientams ir kaip „Coface“ kliovėsi bendradarbiavimu ir lankstumu, siekdama diegti naujoves per karantiną dėl COVID-19.
 
 
 
 
  

Ką apie tai sako mūsų darbuotojai

Yacine works at Coface

 

 

Turėjau galimybę automatizuojant duomenų analizę pristatyti naują verslo informacijos platformą, kuri palengvina ir paspartina sprendimų priėmimo procesus. Tai turėjo lemiamos įtakos sparčiai besikeičiančioje aplinkoje.

 

Yacine D., pardavimo operacijų vadovas, „Coface“ (Prancūzija)

Melissa works at Coface

 

„My Voice“ darbuotojų apklausa suteikė mums galimybę būti išgirstiems. Pateikėme pasiūlymų, idėjų ir problemų sprendimų; apsikeitėme mintimis, kaip galima naujoviškai patirti darbą. Mes ne tik bandome spręsti esamas problemas, bet ir bandome kūrybiškai numatyti būsimus poreikius ir eiti koja kojon su laiku.

Sukūrėme naujų idėjų ir sprendimų, kurių daugelį sėkmingai įgyvendinome. Jaučiame, kad geriname savo darbinę aplinką ir kuriame ateitį.

 

 

Melissa P., „Global Solutions“ vyr. rizikos vertintoja (Italija) 

Viršus
  • Lithuanian
  • English