Apie Coface

Padedame verslui augti

MŪSŲ VAIDMUO – SUDARYTI PALANKIAS SĄLYGAS PASAULINEI IR VIDAUS PREKYBAI SIŪLANT ĮŽVALGAS, KURIOMIS KLIENTAMS PADEDAME APSISPRĘSTI IR APSISAUGOTI PRIIMANT TEISINGUS VERSLO SPRENDIMUS.

Making trade happen with Coface
  • Vykdome neatsiskaitymo rizikos prevenciją ir draudžiame prekinių kreditų draudimu.
  • Teikiame aukštos pridėtinės vertės informaciją, kuria gali remtis vadovai, priimdami sprendimus komerciniais klausimais, o taip pat pasižymime stipria skolų išieškojimo kompetencija.
  • Padedame savo klientams gauti išsamių žinių apie potencialius klientus ir tiekėjus, vertindami jų finansinę padėtį ir patikimumą.
  • Prognozuojame pagrindines ekonomines tendencijas ir analizuojame įvairiose rinkose ir veiklos sektoriuose pasireiškiančią riziką.
 
Dirbti „Coface“ reiškia prisidėti prie šios unikalios mikro- ir makro- kompetencijos kūrimo, tobulinimo ir garsinimo, bei kasdien teikti pagalbą įvairioms verslo įmonėms priimant sprendimus ir įgyvendinant komercinę strategiją.

Ką apie tai kalba mūsų darbuotojai

Rafael works at Coface

 

Vienas iš mūsų klientų turėjo pirkėją, kuriam buvo atsisakyta suteikti kredito limitą, ir dėl to kilo grėsmė, kad komerciniai santykiai gali nutrūkti. Pasinaudojus „Coface“ stebėsenos duomenimis, pirkėjo kreditingumo reitingas (DRA) buvo pakoreguotas, ir tai leido patvirtinti naujas kredito limito sumas.

 

Taip draudėjas gavo galimybę pagerinti santykius su klientais ir dėl geresnių mokėjimo sąlygų sustiprino savo verslą.

 

Rafael A., „Coface Global Solutions“ pardavimo vadovas, „Coface“ (Brazilija)

oscar

 

Pagrindinis mūsų tikslas per COVID-19 pandemiją buvo likti kuo arčiau klientų. Mūsų komandos kone pernakt pradėjo dirbti nuotoliniu būdu. Stengėmės kuo dažniau palaikyti ryšį su klientais ir partneriais papildomais skambučiais, internetiniais seminarais ir susirašinėdami.

 

Jiems tai labai padėjo orientuojantis greitai kintančioje aplinkoje, kadangi mes dalijomės savo nuomonėmis apie kintančią ekonominę situaciją ir kreditavimo riziką, sykiu nuodugniai išaiškindami, kas lėmė tokius sprendimus.

 

Oscar Villalonga – Šiaurės Amerikos regiono generalinis direktorius

Katrin works at coface

 

Kasdien mums vis labiau trūksta laiko, o gaunamos informacijos kiekis visą laiką didėja. Su klientais dalijamės daugybe rašytinės informacijos, tačiau siekdami užtikrinti, kad jie nepraleistų ko nors svarbaus, pasitelkiame vaizdo medžiagą ar net skaitmeninius renginius. Tuomet klientas gali būti ramus, kad mes su juo pasidalijome visa aktualia informacija, o jis galėjo gauti tiesioginius atsakymus į kilusius klausimus.

 

Katrin B., duomenų procesų rinkodaros ir komunikacijos vadovė, „Coface“ (Vokietija)

Viršus
  • Lithuanian
  • English