Apie Coface

Sujungiame su pasauliu

MŪSŲ KULTŪRA PAGRĮSTA IŠSKIRTINAI ATVIRU POŽIŪRIU, RYŠIO SU PASAULIU PALAIKYMU IR JO RAIDA.

 
 
Prisijungę prie „Coface“, tobulėsite daugiakultūrėje aplinkoje dirbdami pasaulinės ekonomikos ritmu.
 
 
Mūsų komandos iš viso pasaulio sutelkia savo žinias, padėdamos mums perprasti konkrečią rinką ir išspręsti klientų problemas.
 
 
 
 
  

TARPTAUTIŠKUMAS – MŪSŲ KASDIENYBĖ

  • Siekdami kuo geriau aptarnauti savo klientus visame pasaulyje, glaudžiai bendradarbiausite su kolegomis užsienyje.

  • Dalyvausite projektų komandose, kuriose suburiami dalyviai iš kelių šalių.

  • Visuomet bendrausite su skirtingų tautybių kolegomis, o net ir pradėdami karjerą „Coface“, galėsite pretenduoti į galimybes padirbėti užsienyje!

PAGRINDINIAI RODIKLIAI

Tarptautinis judumas

Ką apie tai sako mūsų darbuotojai

Yasuyo works at coface

„Coface Japanese Solutions“ yra padalinys, kurio specializacija – Japonijos daugiašalių įmonių augimo vidaus ir užsienio rinkose palaikymas siūlant jų poreikiams pritaikytus kreditų draudimo sprendimus. 

 

Tokijuje, Osakoje, Paryžiuje, Honkonge, Šanchajuje ir Niujorke turime dvikalbių specialistų komandas, kurios aptarnauja klientus jų vietos kalba. Nepaisant geografinio atstumo, komandos glaudžiai bendradarbiauja tarpusavyje,

užtikrindamos, kad visi turėtume aktualią informaciją apie savo klientų naujausius poreikius.

 

Išties labai įdomu dirbti tokioje komandoje ir pamatyti, kaip Japonijos daugiašalės įmonės vysto savo verslą ir plečiasi į naujus regionus.

 

Yasuyo A. H., didžiausių klientų vadybininkė, „Coface“ įmonė Japonijoje ir „Coface Japanese Solutions“

Danny V.

Pasirinkau „Coface“ dėl to, kad tai tarptautinė įmonė. Dar studijuodamas norėjau įgyti patirties užsienyje: Kinijoje, Honkonge, Japonijoje, Anglijoje...

 

Pernai pateikiau paraišką dalyvauti vidinėje gabių specialistų ugdymo programoje ir buvau atrinktas metų stažuotei grupės centrinėje būstinėje Paryžiuje, kur bendradarbiaudamas su kitais departamentais ir kitų šalių komandomis vykdžiau įvairius projektus.

Labiausiai man patiko leistis į naują nuotykį: daugiakultūrė aplinka, perėjimas nuo vietinio prie globalaus požiūrio, galimybė stiprinti pasitikėjimą savimi ir padedamam mentoriaus tobulinti savo įgūdžius. 

 

Ir kaip buvo smagu, kai stažuotei baigiantis, man pasiūlė nuolat dirbti Paryžiuje, vyresniųjų komercinės rizikos vertinimo komandoje!

 

Danny V., rizikos vertintojas, paprastai dirbantis Nyderlanduose, o šiuo metu esantis stažuotėje Prancūzijoje

Yuliia

„Coface“ kasdien bendradarbiauju su bičiuliais ir kolegomis, kurių patirtys labai skirtingos. Man patinka galimybė pažinti skirtingas kultūras ir požiūrius nesitraukiant nuo rašomojo stalo.

 
Tokioje aplinkoje galiu nuolat tobulėti aiškindamasi, kokių turiu išankstinių nusistatymų, ir su jais kovodama, o taip pat tobulindama gebėjimą išklausyti ir veiksmingai bendrauti.

 
Mūsų įvairovė skatina kūrybiškumą ir gerina įmonės rezultatus. Dėl to „Coface“ yra puiki vieta dirbti. Didžiuojuosi būdama šios komandos dalimi.

  

Yuliia N., pagrindinių klientų vadybininkė, „Coface Global Solutions“, Dubajus

Viršus
  • Lithuanian
  • English