lit-LI
10/01/2024
Grupės naujienos, Produktų informacija

4 priežastys perduoti skolų išieškojimą „Coface“

4 priežastys perduoti skolų išieškojimą „Coface“

Greiti veiksmai ir procedūrų laikymasis – itin svarbūs veiksniai, užtikrinantys sėkmingą verslo skolų išieškojimą! Patikėkite neapmokėtų sąskaitų tvarkymą „Coface“ specialistams, ir visai netrukus pamatysite teigiamą rezultatą.

 

 

1. Greitas išieškojimas

„Coface“ yra viena pasaulinių prekinių kreditų draudimo lyderių, todėl jos siūlomos išieškojimo paslaugos smarkiai padidina atsiskaitymo tikimybę. Sutaupome jums laiko, tad galite sutelkti visą dėmesį į savo verslo auginimą. Patvirtinę jūsų prašymą, per 24 valandas susisiekiame su skolininku. Po šio pradinio kontakto gali sekti asmeniniai vizitai, derybos ir, jeigu prireikia, teismo procesas.

 

2. Visame pasaulyje

Turėdama išskirtinį 200 vietos ekspertų ir daugiau kaip 250 tarptautinių teisės partnerių tinklą, „Coface“ išieško nesumokėtas skolas 190 šalių, laikydamasi atitinkamoje jurisdikcijoje galiojančių profesinės praktikos taisyklių. Vietos ekspertai moka kalbą, išmano teisės aktus, rinką ir atsiskaitymo įpročius. Kad ir kokioje šalyje būtų skolininkas, jūs bendrausite tik su vienu specialistu, kuris pasirūpins jūsų išieškojimo prašymo tvarkymu, nuostolių mažinimu ir kuo mažesniu verslo veiklos trikdymu.

 

3. Mokate tik už mūsų išieškotas sumas

Vykdydama skolos išieškojimo procedūrą, „Coface“ ima užmokestį tik tuo atveju, jeigu mums pasiseka – tai reiškia, kad mums rūpi atlikti savo darbą kuo efektyviau!

 

4. Apsaugote savo įmonės reputaciją

Taikus susitarimas geriau negu nemalonus teismo procesas, todėl patyrę mūsų derybininkai siekia taikaus susitarimo, ir, kaip rodo patirtis, 90 % atvejų jiems pavyksta. Be to, papildomas šio proceso pranašumas yra tai, jog jis padeda jums išsaugoti gerus verslo santykius su skolininku ir išlaikyti prekės ženklo įvaizdį.

 

Susipažinkite su mūsų skolų išieškojimo pasiūlymu dabar arba susisiekite su mumis bet kuriuo metu.

Susisiekti


Coface Baltics

A.Tumėno g. 4, Vakarų įėjimas,
6 aukštas, LT-01109 Vilnius, Lietuva
T: +370 5 2791727
F: +370 5 2791754
office-lithuania@coface.com

Viršus
  • Lithuanian
  • English