lit-LI
03/10/2019
Šalių rizikos ir ekonomikos apžvalgos

„COFACE BALTICS“ FILIALAS – PRESTIŽINIO EUROPOS KONKURSO NACIONALINIS LAIMĖTOJAS

„COFACE BALTICS“ FILIALAS – PRESTIŽINIO EUROPOS KONKURSO NACIONALINIS LAIMĖTOJAS

„COFACE BALTICS“ FILIALAS tapo 2019 m. Europos verslo apdovanojimų nacionaliniu laimėtoju.

 

Įmonė buvo pasirinkta iš 2 753 kandidačių, vadinamų „sektinomis įmonėmis“, o šis geriausiai dirbančių įmonių sąrašas buvo paskelbtas liepą. Laimėtoją šalies kategorijoje išrinko nepriklausomų teisėjų grupė, kurioje buvo verslo lyderių, politikų ir akademikų.„COFACE BALTICS“ FILIALAS išrinktas geriausia Lietuvoje „Darbo vietos tobulinimo ir žmonių ugdymo“ kategorijoje ir dabar atstovaus šaliai finaliniame konkurso etape.

„Tai reikšmingas pasiekimas.„COFACE BALTICS“ FILIALAS yra išskirtinis savo srities lyderis. Būti išrinktam nacionaliniu laimėtoju reiškia, kad demonstruojate didžiulį inovatyvumą, laikotės etikos principų ir sėkmingai dirbate, kad esate viena geriausių įmonių visoje Europoje. Linkime kuo didžiausios sėkmės finaliniame etape“, – kalbėjo Europos verslo apdovanojimų generalinis direktorius Adrianas Trippas.

Europos verslo apdovanojimai organizuojami jau 12-ą kartą. Pagrindinis konkurso tikslas yra palaikyti stipresnės ir sėkmingesnės verslo bendruomenės plėtrą visoje Europoje. Šiais metais buvo įvertinta daugiau kaip 120 000 įmonių iš 33 šalių. Pavyzdinės įmonės apdovanotos siekiant skatinti tvaraus verslo kūrimą ir palaikymą.

Atsisiųsti šį pranešimą spaudai : „COFACE BALTICS“ FILIALAS – PRESTIŽINIO EUROPOS KONKURSO NACION... (15,63 kB)
Viršus
  • Lithuanian
  • English