lit-LI
08/12/2021
Grupės naujienos, Produktų informacija

„COFACE“ PRISTATO „GLOBALINER“ - NAUJĄ PASLAUGĄ, SKIRTĄ GERIAU PATENKINTI TARPTAUTINIŲ BENDROVIŲ POREIKIUS

Coface launches "GlobaLiner", its new offer designed to better meet the needs of multinational companies.

Turėdama unikalų tarptautinį tinklą, atstovybes daugiau nei 100 šalių ir 75 metų patirtį konsultuojant eksportuojančias įmones, „Coface“ šiandien aptarnauja daugiau nei 600 didelių klientų ir yra tarptautinių įmonių kredito draudimo lyderė pasaulyje. 2012 m. buvo sukurta „Coface Global Solutions“ - speciali organizacinė struktūra, kad tarptautiniai klientai turėtų centrinę prieigą prie „Coface“ ir galėtų naudotis visomis teikiamomis paslaugomis ir vietine šalių patirtimi.

Didelės bendrovės dėl savo tarptautinio masto veiklos turi spręsti vis sudėtingesnes reguliavimo problemas, o jų vidaus reikalavimai dėl veiklos efektyvumo didėja. Šioje naujoje aplinkoje „Coface“ nusprendė žengti dar vieną žingsnį pritaikydama savo sprendimus ir pateikė naują „GlobaLiner“ paslaugą, skirtą tik tarptautiniams klientams.

„GlobaLiner“ padeda tarptautinėms bendrovėms plėstis, greičiau sudarant sutartis ir geriau kontroliuojant vietos draudimo polisus. Šis naujas pasiūlymas grindžiamas investicijomis į IT, kurios leidžia naudotis pasauline sutarčių biblioteka, kurioje registruota daugiau nei šimtas kalbų ir reguliavimo reikalavimų.

„Mūsų atspirties taškas buvo tai, kad didelės įstaigos, veikiančios visame pasaulyje ir turinčios daug pavaldžiųjų įmonių užsienyje, turi specifinių poreikių, susijusių su rizikos valdymu. Jos nori turėti pasaulinį klientų rizikos vaizdą, tačiau taip pat nori optimizuoti kontrolę naudodamos vietines rizikos valdymo ir labai išsamias stebėsenos ir analizės priemones. Joms reikia partnerio, kuris padėtų joms supaprastintai valdyti sutartis, įskaitant pasauliniu mastu suderintą politiką ir nuostatas, kad jų rizikos paskirstymas būtų veiksmingesnis ir nuoseklesnis. „GlobaLiner“ suteikia šią centralizuotą valdymo sistemą ir galimybę pasinaudoti vieningai suderintu pasiūlymu visame pasaulyje. Mūsų klientai gali sujungti savo rizikos valdymą ir naudotis grupės nuostatomis, taikomomis visose šalyse, kuriose jie vykdo veiklą“, - komentavo „Coface Global Solutions“ direktorė Karine Damman.

Teikdama šią naują paslaugą „Coface“ siekia ir toliau palaikyti savo tarptautinius klientus, užtikrindama jų komercinę plėtrą ir kartu gerindama jų veiklos rezultatus. Tarptautiniai „Coface“ partneriai dabar galės naudotis sustiprintu pasiūlymu, kuris apima:

  • tarptautinį tinklą, siūlantį kredito draudimo paslaugas daugiau nei 100 šalių;
  • specialias 220 darbuotojų komandas 7 regionuose, kurios didžiausią dėmesį skiria didelių programų valdymui;
  • prietaisų rinkinį, skirtą griežtai klientų rizikos kontrolei;
  • centralizuotą derybų sistemą.
Atsisiųsti šį pranešimą spaudai : „COFACE“ PRISTATO „GLOBALINER“ - NAUJĄ PASLAUGĄ, SKIRTĄ GER... (323,54 kB)
Viršus
  • Lithuanian
  • English