lit-LI
21/03/2014
Produktų informacija

„COFACE SELECT”- Naujos galimybės Jums

„Coface Select“: greita prieiga internete prie visoje Europoje veikiančių įmonių informacijos

2014 m. kovo 21 d.

Vidurio Europoje pirmaujanti kreditų draudimo ir verslo rizikos valdymo bendrovė „Coface“ sukūrė interneto produktą „Coface Select“. Jis leis bendrovėms vienu kompiuterio pelės spustelėjimu pasirinkti potencialius verslo partnerius ir stebėti esamus klientus. Prieiga prie duomenų bazės yra užtikrinama 24 val. per parą, o 22 šalyse veikiančių įmonių duomenis parsisiųsti galima iškart.
coface_select

Ataskaitose apie Vakarų ir Vidurio Europoje veikiančias įmones glaustai pateikta svarbiausia ir būtina informacija, pavyzdžiui, įmonės duomenys, jos veikla ir finansiniai rezultatai. Tokia informacija padeda įvertinti perspektyvas ir stebėti klientus. Naujoviška priemonė „Quick Rate“ parodo įmonės kreditingumą, išreikštą šviesoforo spalvomis. Ši paprasta ir itin greitai pateikiama priemonė leidžia naudotojui operatyviai ir veiksmingai priimti reikiamus sprendimus. „Coface Select“ yra ypač naudingas importuotojams ir eksportuotojams, kai reikia pasirinkti potencialius verslo partnerius bei stebėti esamus klientus.
„Su „Quick Rate“ funkcija užtenka pelės spustelėjimo, kad būtų pateikta išsami įmonių informacija – šiomis itin patogiomis funkcijomis „Coface Select“ išsiskiria iš kitų informacinių sprendimų. Tai puiki priemonė, leidžianti eksportuotojams labai tiksliai prognozuoti savo veiklą. „Coface Select“ gali padėti įmonėms rasti jas dominančius partnerius užsienyje ir plėtoti savo verslą. Siūlydami šį naujovišką produktą, siekiame ir toliau padėti klientams didinti jų veiklos efektyvumą bei greičiau priimti sprendimus“,– „Coface Select“ privalumus pabrėžia „Coface“ vykdančiojo direktorė Vidurio Europai Katarzyna Kompowska.
Ši paslauga teikiama už fiksuotą mokestį, taigi klientui daug paprasčiau planuoti savo išlaidas, skirtas potencialių klientų rizikos vertinimui.

 

Apie „Coface“:

„Coface“ grupė – tai pasaulinė lyderė, siūlanti verslo rizikos valdymo sprendimus įmonėms visame pasaulyje. 2012 m. „Coface“ grupės apyvarta siekė 1,6 mlrd. EUR (5,52 mlrd. Lt). Kompanijos paslaugas teikė 4400 darbuotojų 66 pasaulio valstybėse. Kiekvieno metų ketvirčio pabaigoje „Coface“ skelbia 158 šalių rizikos vertinimus, paremtus 350 profesionalių rizikos analitikų vertinimais ir išskirtine „Coface“ valdoma informacija apie įmonių mokėjimų discipliną.
„Coface“ yra patronuojamoji Prancūzijos investicinio banko „Natixis“ įmonė, verslo rizikos, investicijų valdymo ir specializuotų finansinių paslaugų BPCE grupės padalinys. www.coface.com

Viršus
  • Lithuanian
  • English