lit-LI
25/05/2017
Grupės naujienos, Šalių rizikos ir ekonomikos apžvalgos

COFACE keičia savo struktūrą Baltijos šalyse

COFACE keičia savo struktūrą Baltijos šalyse

Pasaulinė verslo rizikos valdymo bendrovė „Coface“, įgyvendindama strateginį veiklos efektyvumo didinimo planą, kuria Baltijos šalių centrą Vilniuje. Iš jo klientai bus aptarnaujami Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Ideali struktūra, leidžianti teikti plataus spektro ir nenutrūkstamas paslaugas klientams, yra labai svarbi  mūsų strategijos tapti itin dinamišku prekinio kredito draudimo partneriu dalis. Į didesnę organizaciją sujungta padalinių veikla suteiks daugiau lankstumo ir garantuos geriausią įmanomą pagalbą mūsų klientams.

Sujungdama du gana mažus Lietuvos ir Latvijos padalinius, bendrovė investuoja į komandos Lietuvoje didinimą 30 %. Taip bus stiprinamos svarbiausios bendrovės funkcijos, kad būtų galima greičiau teikti geresnes paslaugas. Mažų komandų veiklos rizika yra vienas iš veiksnių, kurį „Coface” mažina šiuo savo žingsniu.

Mantvydas Štareika, „Coface“ vadovas Lietuvoje, vadovaus naujai sukurtam Baltijos šalių padaliniui ir bus atsakingas, kad bendrovės veikla šiame regione toliau tobulėtų. M. Štareika, būdamas profesionalas, pasirūpins, kad pereinamasis laikotarpis truktų kuo trumpiau, ir užtikrins nenutrūkstamą paslaugų teikimą esamiems klientams.

„Mūsų grupės vizija – tapti itin dinamišku, efektyviausiai dirbančiu pasauliniu prekinio kredito partneriu. Naujoji Baltijos komanda susideda iš Lietuvos ir Latvijos ekspertų, o mūsų siekis – geriausiai aptarnauti klientus Baltijos šalyse“, – sako M. Štareika.

Bendrovės duomenimis, „Coface“  šiuo metu užima apie 55 proc. prekinio kredito draudimo rinkos Lietuvoje, po 40 proc. Latvijoje ir Estijoje.

Susisiekti


Coface Baltics

A.Tumėno g. 4, Vakarų įėjimas,
6 aukštas, LT-01109 Vilnius, Lietuva
T: +370 5 2791727
F: +370 5 2791754
office-lithuania@coface.com

Viršus
  • Lithuanian
  • English