lit-LI
20/05/2015
Produktų informacija

„Coface“ atgaivina informacijos apie įmones rinką internete

„Coface“ atgaivina informacijos apie įmones rinką internete

„Coface“, viena pirmaujančių kredito draudimo bendrovių ir informacijos rinkos lyderių Vidurio Europoje, atgaivina savo informacijos apie įmones rinką internete.
„InfoICON“ - didžiausia duomenų bazė Vidurio ir Rytų Europoje, teikianti informaciją internetu apie daugiau kaip 43 milijonus įmonių Vakarų, Vidurio ir Rytų Europoje.

„Coface“ siūlo informacijos apie įmones ir skolų išieškojimo paslaugas Vidurio bei Rytų Europoje daugiau nei 20 metų. Kadangi inovacijos ir klientų poreikių patenkinimas yra pagrindiniai įmonės strategijos elementai, klientų informacijos apie įmones programa „InfoICON“ buvo peržiūrėta ir patobulinta atsižvelgiant į klientų norus bei idėjas. Atnaujinant pagrindinis dėmesys buvo skiriamas patogumui padidinti, išsamiam pasiūlymo aprašui ir gausesniam produktų asortimentui. Nuo šiol „InfoICON“ yra informacijos apie įmones parduotuvė internete, kuri siūlo:

  • produktus, skurtus specialiems klientų poreikiams;
  • išsamų produktų aprašą;
  • paprastą prieigą be registracijos;
  • saugų apmokėjimą internetu;
  • informacijos pateikimą iš karto;
  • galimybę naudojantis išplėstu partnerių tinklu užsisakyti įmonių ataskaitas visame pasaulyje.

Informacija apie daugiau kaip 43 milijonus įmonių yra pasiekiama kiekvieną dieną visą parą ir yra optimizuota mobiliesiems įrenginiams.

„Naujausia informacija apie įmones yra labai svarbi mūsų kasdieniame versle. Tik aktyviai reaguojant galima pasiekti sėkmę. Mūsų informacija padeda valdyti riziką, susijusią su partneriais ir klientais, bei padeda priimti sprendimus dėl kredito. Šio produkto atgaivinimo tikslas yra pagerinti klientų aptarnavimą ir padidinti jų produktyvumą. Trumpai tariant, padėti jiems sutaupyti laiko ir pinigų“, – pabrėžė „Coface InfoICON“ pranašumus K. Kompowska, Vidurio Europos regiono vadovė.

Atsisiųsti šį pranešimą spaudai : „Coface“ atgaivina informacijos apie įmones rinką internete (69,29 kB)

Susisiekti


Coface Baltics

A.Tumėno g. 4, Vakarų įėjimas,
6 aukštas, LT-01109 Vilnius, Lietuva
T: +370 5 2791727
F: +370 5 2791754
office-lithuania@coface.com

Viršus
  • Lithuanian
  • English