lit-LI
15/01/2016
Grupės naujienos, Šalių rizikos ir ekonomikos apžvalgos

„Coface“ valdyba paskelbė apie Xavier Durand paskyrimą generaliniu direktoriumi

Šiandienos posėdyje Laurent Mignon pirmininkaujama „Coface“ valdyba nusprendė generaliniu direktoriumi paskirti Xavier Durand. Paskyrimas įsigalios po valdybos posėdžio vasario 9 d., kuriame bus tvirtinamos 2015 finansinių metų ataskaitos. Iki šios dienos „Coface“ generalinio direktoriaus pareigas toliau eis Jean-Marc Pillu.

Valdyba dėkoja Jean-Marc Pillu už vadovavimą pastaruosius 5 metus, demonstruojant didžiulį įsipareigojimą ir dėmesį rezultatams. Nuo 2011 m. jis davė įmonei naują postūmį judėti į priekį su plėtros strategija, kurios centre vėl atsidūrė pagrindinė kreditų draudimo veikla. Dėl pasiektų akivaizdžiai geresnių rezultatų Jean-Marc Pillu sėkmingai įgyvendino pirminį viešą maždaug 60 proc. grupės akcijų platinimą ir vedė derybas dėl valstybės garantijų veiklos perleidimo Prancūzijos viešųjų investicijų bankui („Bpifrance“).

Įgijusi palankią padėtį dėl šiuo kaitos etapu pasiektų sėkmių ir įgytų privalumų, dabar „Coface“ privalo užsitikrinti vystymąsi ilgalaikėje perspektyvoje.

Direktyvos „Mokumas II“ įgyvendinimu pažymėtame kontekste Xavier Durand stiprins komercinę veiklą ir siūlys bei įgyvendins struktūrinius pokyčius, kurie reikalingi siekiant ir toliau tobulinti grupės veiklos našumą, išsaugant turimą rizikos profilį nestabilioje pasaulinėje ekonominėje aplinkoje.

„Coface“ valdybos pirmininko Laurent Mignon komentaras:
„Pasinaudodamas šia galimybe noriu padėkoti Jean-Marc Pillu už įsipareigojimą ir darbus, kuriems jis vadovavo pastaruosius 5 metus iš esmės keičiant „Coface“. Jo ir jo vadovaujamų komandų dėka „Coface“ verslo veikloje buvo iš naujo nustatyta pusiausvyra ir užtikrinta sėkminga augimo dinamika. Dėl to sustiprėjo visos grupės ateities perspektyvos ir galimybės pasiekti tikslus. Naujasis etapas, kuris kaip tik prasideda, leis Xavier Durand vadovaujamai bendrovei toliau augti į vieną pasaulyje pirmaujančių kreditų draudimo įmonių.“

Biografija

Xavier Durand karjera prasidėjo 1987-aisiais konsultacinėje firmoje „The Mac Group“ („Gemini Consulting“). Po to 1994 m. jis perėjo dirbti generalinio direktoriaus pavaduotoju į „Sovac Real Estate Bank“.
1996-aisiais Xavier Durand prisijungė prie „GE Capital“ komandos, kurioje įgijo tarptautinės patirties: iš pradžių dirbo pasaulinio automobilių verslo padalinio finansų skyriaus strategijos ir plėtros direktoriumi Čikagoje, paskui Prancūzijoje – pirmiausia „GE Money Bank France“ vykdomuoju pardavimo ir plėtros direktoriumi, tada vykdomuoju direktoriumi Prancūzijai ir galiausiai „GE Capital“ bankininkystės vykdomuoju direktoriumi Europai. 2011-aisiais jis tapo „GE Capital Asia Pacific“, kuri yra įsikūrusi Japonijoje, generaliniu direktoriumi. 2013 m. pabaigoje buvo paskirtas „GE Capital“, kurios būstinė yra Londone, strategijos ir plėtros direktoriumi.

Xavier Durand, kuriam sukako 52 metai, yra baigęs „Ecole Polytechnique“ ir „Ecole Nationale des Ponts et Cahussées“.

Susisiekti


Coface Baltics

A.Tumėno g. 4, Vakarų įėjimas,
6 aukštas, LT-01109 Vilnius, Lietuva
T: +370 5 2791727
F: +370 5 2791754
office-lithuania@coface.com

Viršus
  • Lithuanian
  • English