lit-LI
30/01/2024
Produktų informacija

Informacija apie įmones: 5 svarios priežastys rinktis „Coface“ „iCON“

Business Information: 5 (good) reasons for choosing Icon by Coface

Gaukite prieigą prie mūsų „Urba360“ - įmonių analizės įrankio „Coface“ „iCON” platformoje. Įgyvendinkite pardavimų strategiją priimdami pasvertus kreditavimo sprendimus ir įgykite konkurencinį pranašumą!

 

#1. Unikalios įžvalgos apie įmones visame pasaulyje

Šiandieniniame skaitmeniniame amžiuje prieiga prie tinkamos ir aktualios informacijos būtina. Pasirinkusiems mūsų paslaugas siūlomas išsamus, unikaliais duomenimis paremtas ir jūsų poreikiams, kad ir kokie specifiniai jie būtų, pritaikytas informacijos apie įmones paketas.

Nesvarbu, ar vertinate potencialų verslo partnerį, ar sekate sektoriaus tendencijas, ar nagrinėjate rinkos duomenis, turime jums reikalingos informacijos. „Urba360“ – įvairūs rodikliai apie 190 mln. įmonių 195 šalyse su integruota finansine informacija (kai ji prieinama rinkoje).

 

#2. Kritiškai svarbi galimybė greitai priimti sprendimus

Pasaulyje, kuriame sprendimai priimami per keletą sekundžių, „Urba360“ garantuoja prieigą prie naujausios informacijos ir savalaikių duomenų.

Jeigu informacijos apie įmonę mūsų duomenų bazėje nėra, pateiksime jums reikalingą informaciją pasitelkę pasaulinį vietos ekspertų tinklą. Naudodamiesi mūsų paslaugomis būsite tikri, kad savo sprendimus priimate turėdami visą įmanomą informaciją.

 

#3. Nuolatinė įmonių stebėsena

Pasaulis nestovi vietoje, o ekonominė situacija nuolat keičiasi. Kartu kinta ir rizika. Štai todėl mes nuolat sekame jūsų įmonei itin svarbią informaciją.

Jums siūlomą informaciją apie įmones kasdien naudojame patys teikdami prekinio kredito draudimo paslaugas, todėl rodikliai bei analitinė informacija atitinka aukščiausius standartus.

 

#4. Suprasti duomenis... ir pažaboti jų galią!

„Coface“ verslo informacijos ekspertai visame pasaulyje ne tik renka neapdorotus duomenis, bet ir tiria, analizuoja net subtiliausius pokyčius jus dominančiose rinkose. Siekiame jums pateikti susistemintą informaciją visapusiam įmonių pažinimui.

700 rizikos ekspertų iš viso pasaulio įžvalgomis papildyta mūsų parengta verslo informacija atskleidžia visą savo galią pasitelkus naujas duomenų mokslo technologijas. Gaukite prieigą prie „Urba360“ - įgykite vertingų įžvalgų veiksmingam kreditavimo rizikos valdymui.

 

#5. Patikimas partneris, kuris sumažins patiriamą riziką

„Coface“ teikia apsaugą nuo neatsiskaitymo rizikos 50 000 įmonių visame pasaulyje. Tai reiškia 10 000 komercinės rizikos vertinimo sprendimų kasdien. Mes vertiname riziką kiek įmanoma tiksliau, kliaudamiesi įmonės kompetencija, tarptautiniu tinklu ir savo verslo informacijos ekspertų darbu.

Teikdama „Urba360“, „Coface“ yra ne tik duomenų teikėja, bet ir jūsų patikimas partneris, ieškant kelių sudėtingame B2B informacijos pasaulyje.

 

Išbandyti Urba360 demo

Susisiekti


Coface Baltics

A.Tumėno g. 4, Vakarų įėjimas,
6 aukštas, LT-01109 Vilnius, Lietuva
T: +370 5 2791727
F: +370 5 2791754
office-lithuania@coface.com

Taip pat žr.


Urba360 demo video

Viršus
  • Lithuanian
  • English