lit-LI
11/06/2015
Grupės naujienos

Mantvydas Štareika paskirtas „Coface“ vadovu Lietuvoje

Nauju kredito draudimo ir verslo rizikos valdymo bendrovės „Coface“ vadovu Lietuvoje paskirtas Mantvydas Štareika, prieš tai ėjęs „Coface“ komercijos direktoriaus Baltijos šalims pareigas.

 

M. Štareika įmonėje dirba nuo 2007 metų. Iš pradžių jis ten ėjo skolų išieškojimo skyriaus vadovo pareigas. 2010 metais tapo Rinkodaros ir pardavimų skyriaus vadovu, o praėjusių metų pabaigoje jis buvo paskirtas „Coface“ komercijos direktoriumi Baltijos šalims.

 

Nuo šių metų birželio 1 d. M. Štareika yra Lietuvoje veikiančių „Coface“ įmonių direktorius. Jis bus atsakingas už tolesnį kompanijos „Coface“ įsitvirtinimą ir jos plėtrą rinkoje.

„Mūsų pagrindinis tikslas – padėti kredito draudimui kuo labiau įsiskverbti į rinką ir suteikti įmonėms daugiau informacijos apie tai, kaip reikėtų tinkamai valdyti verslo riziką. Šiuo metu sunkiai įsivaizduojama, kaip bendrovės galėtų veikti rinkoje, nevaldydamos savo kredito rizikos. Pagrindinis veiklos prioritetas ir toliau išlieka aukšta klientų aptarnavimo kokybė, todėl sieksime stiprinti komercijos departamentą“, – teigia Mantvydas Štareika.

 

M. Štareika yra įgijęs teisės specialybę Mykolo Romerio universitete, taip pat jam suteiktas verslo administravimo magistro laipsnis Stokholmo aukštojoje ekonomikos mokykloje.

Lietuvoje veikianti „Coface“ kompanija priklauso „Coface“ grupei, turinčiai savo atstovybes 67 šalyse. 2014 metais „Coface“ grupės apyvarta siekė 1,441 mlrd. EUR.

Atsisiųsti šį pranešimą spaudai : Mantvydas Štareika paskirtas „Coface“ vadovu Lietuvoje (63,49 kB)

Susisiekti


Coface Baltics

A.Tumėno g. 4, Vakarų įėjimas,
6 aukštas, LT-01109 Vilnius, Lietuva
T: +370 5 2791727
F: +370 5 2791754
office-lithuania@coface.com

Viršus
  • Lithuanian
  • English