lit-LI
11/09/2014
Grupės naujienos, Produktų informacija

Mobilioji programėlė CofaMove: CofaNet tampa mobilus

Mobilioji programėlė CofaMove: CofaNet tampa mobilus

Nuo 2014 m. rugsėjo mėn. 11 d. Coface savo klientams siūlo mobiliąją programėlę, kuri leis naudotis pagrindinėmis CofaNet funkcijomis bet kur ir bet kada. CofaMove – internetinė prekinio kredito draudimo valdymo platforma. Nemokamą programėlę galima parsisiųsti iš App Store ir Google play.

 

Ši inovatyvi prekinio kredito draudimo rinkos aplikacija suteikia galimybę pasiimti Coface draudimo informaciją kartu su savimi. Turint po ranka informaciją apie įmones galima paprastai ir greitai pagerinti kredito vadovų įmonių rizikos vertinimo greitį bei optimizuoti pardavimo vadovų kasdienį darbą. Be to, remdamiesi po ranka esančia informacija pardavimų vadovai gali efektyviau bendrauti bei derėtis.

 

Pirmosios CofaMove versijos funkcijos susideda iš įmonių paieškos (duomenų bazė), klientų portfelio būsenos stebėjimo (limitų sprendimai) bei kredito draudimo ir informacinių produktų užsakymo. Iki metų galo planuojama funkcijas išplėsti. Programėlė yra nemokama ir galima įvairiomis kalbomis. Planuojama, kad ja naudosis 40 000 CofaNet vartotojų.

 

"CofaMove yra naujas žingsnis Coface inovacijų kelyje, kuriuo eiti kviečiame esamus ir potencialius klientus. Pradėję nuo 2012 m. pristatyto TopLiner žengiame toliau su mobiliąja programėle, online draudimu EasyLiner ir CofaNet patobulinimais Policy/Cash Master. Esame labai atidūs savo klientų poreikiams. Šis naujas įrankis atitinka technologijų poreikį bei atveria perspektyvas operatyvesniam rizikos valdymui. Nuo šiandien integruotos techninės platformos dėka mūsų tarptautiniai klientai gali naudoti įrankį pasauliniu mastu“- sako Patrice Luscan, Coface Grupės Marketingo ir Strategijos Vadovė.

icon-fleches

 

 

Atsisiųsti šį pranešimą spaudai : Mobilioji programėlė CofaMove: CofaNet tampa mobilus (114,57 kB)

Susisiekti


Coface Baltics

A.Tumėno g. 4, Vakarų įėjimas,
6 aukštas, LT-01109 Vilnius, Lietuva
T: +370 5 2791727
F: +370 5 2791754
office-lithuania@coface.com

Viršus
  • Lithuanian
  • English