lit-LI
23/04/2020
Grupės naujienos

Patikimiausiomis įvardintos „Roquette Amilina“, „TD Baltic“ bei „Vičiūnai ir partneriai“

Tarptautinė rizikų valdymo bendrovė „Coface“ įvardino naują patikimiausių įmonių trejetuką Lietuvoje. Antrą kartą garbinga titulą pelnė AB „Roquette Amilina“, ir pirmą kartą – „TD Baltic“ bei „Vičiūnai ir partneriai“. Šių įmonių kreditingumo rodikliai buvo pripažinti geriausiais tarp kitų 20 tūkstančių įmonių Lietuvoje.

Apdovanojimus įsteigusios „Coface Baltics“ generalinis direktorius Mantvydas Štareika teigė, kad nugalėtojomis pripažintų įmonių veiklos rezultatai per pastaruosius tris metus nuosekliai gerėjo, jos itin profesionaliai tvarkėsi su iškylančiomis verslo rizikomis, užtikrino aukštus mokumo rodiklius ir laiku atsiskaitė su partneriais.  Galutinį sprendimą dėl nugalėtojų lėmė 2018-2019 metų veiklos rodikliai ir teigiami jų pokyčiai, taip pat vidinis „Coface“ suteiktas reitingas ir prisiimta rizika šių įmonių atžvilgiu.

„Vertinome tokius rodiklius, kaip atskaitomybė, trumpalaikiai ir ilgalaikiai įsipareigojimai, turimos atsargos, turtas ir  nuosavas kapitalas. Visos apdovanotos įmonės pasižymi aukštu kreditingumo rodikliu. Tai reiškia, kad verslo partnerystė su šiomis bendrovėmis pasižymi stabilumu ir patikimumu“, – komentavo „Coface Baltics“ vadovas.

Nugalėtojomis tapo didžiausia Šiaurės Europoje biorafinuotų kviečių produktų gamintoja „Roquette Amilina“, vienas didžiausių Baltijos šalyse IT ir buities prekių distributorius „TD Baltik“, taip pat žuvies ir jūros produktų gamintojas „Vičiūnai ir partneriai“.

Pagal 2018-2019 metų veiklos rezultatus į finalinį patikimiausių įmonių sąrašą taip pat pateko uždarosios akcinės bendrovės „Baltic Master“, „Varlė“, „Lietuvos ryto spaustuvė“,  „Nostrada“ ir „Vilniaus baldai“.

„Patikimiausių įmonių apdovanojimus įteikiame ypatingu laikotarpiu, kai dauguma verslų susiduria su koronaviruso pandemijos sukeltais ekonominiais iššūkiais. Linkime Lietuvos įmonėms sėkmingai įveikti iškilusius sunkumus, geriausiai panaudoti turimas rizikų valdymo kompetencijas ir išlaikyti aukštą kreditingumą“, – skelbdamas nugalėtojus sakė M. Štareika.  

Pasak jo, atranka buvo vykdoma iš daugiau kaip 20 tūkstančių Lietuvos bendrovių, kurių veiklos rodiklius „Coface“ analizuoja nuolat.

Patikimiausių įmonių apdovanojimus buvo planuota įteikti bendrovių vadovams skirtame renginyje „Coface Verslo Rizikos Konferencija“, kuris turėjo įvykti kovo pradžioje ir buvo atidėtas dėl koronaviruso pandemijos grėsmės.

Susisiekti


Coface Baltics

A.Tumėno g. 4, Vakarų įėjimas,
6 aukštas, LT-01109 Vilnius, Lietuva
T: +370 5 2791727
F: +370 5 2791754
office-lithuania@coface.com

Viršus
  • Lithuanian
  • English