lit-LI
28/11/2018
Šalių rizikos ir ekonomikos apžvalgos

Pirmą kartą įvardintos trys patikimiausios įmonės Lietuvoje

Pirmą kartą įvardintos trys patikimiausios įmonės Lietuvoje
„Coface Baltics” apdovanojo „Mediafon Carrier Services“, „Orlen Lietuva“ ir „Roquette Amilina“
Pirmą kartą Lietuvoje apdovanotos geriausiai savo verslo rizikas valdančios įmonės. Jomis tapo UAB „Mediafon Carrier Services“, AB „Orlen Lietuva“ ir AB „Roquette Amilina“. Išrinkdama patikimiausių vardą pelniusias įmones, pasaulinė rizikos valdymo korporacija „Coface“ išanalizavo daugiau nei5000 Lietuvos bendrovių rezultatus.

Nugalėtojomis tapo įmonės, kurių veiklos rezultatai per pastaruosius tris metus nuosekliai gerėjo ir įmonės pavyzdingai valdė savo verslo rizikas ir didino mokumo patikimumą partnerių atžvilgiu. Lemiančiais kriterijais tapo tokie įmonių rodikliai, kaip mokumas, vidinis „Coface“ suteiktas reitingas, taip pat „Coface“ prisiimta rizika šių įmonių atžvilgiu.

Nugalėtojais tapo alternatyvus fiksuoto ir mobiliojo ryšio operatorius „Mediafon Carrier Services“, didžiausia Šiaurės Europos biorafinuotų kviečių gamintoja „Roquette Amilina“, taip pat naftos produktų bendrovė „Orlen Lietuva“. Pastaroji jau ne pirmus metus pirmauja „Coface“ kasmet skelbiamuose Vidurio ir Rytų Europos TOP-500 didžiausių įmonių  reitinguose.  

Į finalinį penketuką pateko ir tik per plauką nuo nugalėtojų atsiliko baldų gamintoja AB „Baltic Furniture Components“ bei AB „Pack Klaipėda“. 

„Įvertinus veiklos rezultatus, šias įmones galima neabejotinai pavadinti patikimiausiomis bendrovėmis, kurios ilgus metus profesionaliai valdo jas supančias rizikas, užtikrina stabilų finansinių rodiklių augimą ir laiku atsiskaito su partneriais“, – sako Mantvydas Štareika, „Coface Baltics“ padalinio vadovas.

Pasak jo, atranka buvo vykdoma iš daugiau nei 5000 Lietuvos bendrovių, kurių veiklos rodiklius rizikos valdymo korporacija „Coface“ analizuoja nuolat.

Apdovanojimų ceremonija pirmą kartą vainikavo „Verslo rizikos 2018“ forumą, Lietuvoje įvykusį jau aštuntąjį kartą.  Visoms įmonėms-laimėtojoms buvo įteikti specialūs apdovanojimai – rankų darbo Panevėžio meistrų stiklo skulptūros, simbolizuojančios begalybę.  

Apie „Coface“:

„Coface“ – didžiausia pasaulyje prekinio kredito draudimo bendrovė, veikianti daugiau kaip 200 šalių. Rytų ir Vidurio Europoje „Coface“ veikia jau 29 metus. Šiame regione „Coface“ bendrovės atstovybėse sukurta apie 700 darbo vietų, visame pasaulyje dirba apie 4100 darbuotojų šimte šalių. Bendrovės apyvarta 2017 m. siekė 1,4 trilijono eurų.

Daugiau informacijos:

Mantvydas Štareika, „Coface Baltics“ generalinis direktorius (Mantvydas.Stareika@coface.com; +37068337602)

Viršus
  • Lithuanian
  • English