lit-LI
15/06/2015
Produktų informacija

„TradeLiner“: dar lankstesnis ir paprastesnis kredito draudimas

„TradeLiner“: dar lankstesnis ir paprastesnis kredito draudimas

„2014 metais buvo pradėtas naudoti „EasyLiner“. Jis buvo orientuotas į mažų ir vidutinių įmonių sektorių. Dabar naujasis „TradeLiner“ siūlo sprendimą, kuris įgalins lanksčiai prisiderinti prie įmonių reikalavimų ir patenkinti jų lūkesčius. Tai suteiks platų galimybių greitai reaguoti į rinkos pokyčius, reikalingų šiandienos verslo aplinkoje, pasirinkimą. „Coface“, būdama įsipareigojusi rūpintis paslaugų kokybe ir skaidrumu, pateikė naują, iš esmės pakoreguotą segmentinį ir globalų pasiūlymą įmonėms, kurios sudėtingomis ekonominėmis sąlygomis naudoja mokėjimo atidėjimus parduodant prekes arba paslaugas. Šis pasiūlymas atspindi prieš trejus metus pradėtą įgyvendinti inovacijų strategiją“, – paaiškino „Coface“ grupės Rinkodaros ir strategijos kūrimo direktorius Patrikas Luscanas (Patrice Luscan).

 

Didesnis skaidrumas ir reaktyvumas atspindi tai, ko reikia verslui

Pasitelkdama „TradeLiner“, „Coface“ greitai galės pasiūlyti 98 šalyse savo veiklą vykdančioms įmonėms visapusiškas paslaugas, kurios padės apsaugoti jų vykdomą komercinę veiklą tuo atveju, jei pirkėjai taptų nemokūs arba vėluotų atsiskaityti. Tuomet draudikas imtųsi nemokumo prevencijos, išieškotų skolas pagal neapmokėtas sąskaitas faktūras ir atlygintų žalą, jei skolų išieškoti nepavyktų arba tai užtruktų ilgiau, nei tikėtasi.

 

Šis naujasis pasiūlymas buvo sukurtas ir išplėtotas, atsižvelgiant į įmonių komercinius reikalavimus, siekiant suteikti galimybę įmonėms lengviau gauti kredito draudimą ir išspręsti visus su tuo susijusius klausimus. Naujasis produktas išsiskiria paprastumu ir lankstumu:

  • kreditų draudimo apsauga tapo lengviau suprantama, taip pat užtikrintas visiškas teikiamų paslaugų skaidrumas;
  • mokamos įmokos priklauso nuo faktinės metinės apyvartos, o minimali metinė įmoka yra kasmet koreguojama, tokiu būdu sumažinant biudžeto neapibrėžtumą;
  • jei įmonė, turėdama skolų, susiduria su pinigų srautų problemomis, laiko limitas, per kurį žala turi būti atlyginta, gali būti sutrumpintas nuo penkių iki keturių, trijų arba net dviejų mėnesių. Tai vienas vertingiausių „TradeLiner“ požymių, kuriuo ši apsaugos strategija išsiskiria iš kitų.

 

Visapusiška draudimo apsauga, kurią dar labiau sustiprina įvairios papildomos parinktys

„TradeLiner“ dėl siūlomų papildomų parinkčių, kaip apsisaugoti nuo įvairių rizikų, yra apsaugos strategija pritaikoma individualiems atvejams: apsaugo nuo politinių aplinkybių, stichinių nelaimių, padeda apdrausti išsiunčiamus krovinius, sumažina ginčijamų skolų, išankstinių mokėjimų tiekėjams arba pardavimų pagal konsignacijos sutartį riziką. Taip pat galima rinktis „TopLiner“, kaip papildomą draudimo apsaugą (jos galima pareikalauti, turint pirminę draudimo apsaugą). Šį produktą įmonės labai gerai vertina nuo pat 2012 metų, kai jis pasirodė rinkoje. Tai viena iš daugelio galimų papildomų parinkčių.

Atsisiųsti šį pranešimą spaudai : „TradeLiner“: dar lankstesnis ir paprastesnis kredito draudimas (129,54 kB)

Susisiekti


Coface Baltics

A.Tumėno g. 4, Vakarų įėjimas,
6 aukštas, LT-01109 Vilnius, Lietuva
T: +370 5 2791727
F: +370 5 2791754
office-lithuania@coface.com

Viršus
  • Lithuanian
  • English