Mes siūlome

ĮVERTINKITE, AR RIZIKA PRIIMTINA - VERSLO INFORMACIJOS PASLAUGOS

Nesumokėjimo rizikos prevencija prasideda nuo naujausios aktualios informacijos apie pirkėjus ir jų aplinką surinkimo. Šios informacijos analizė padeda priimti sprendimus. Atskirti gerą klientą nuo galimai prasto gali būti ypač sunku toms įmonėms, kurios parduoda prekes arba paslaugas tarptautinėje rinkoje.
 

„COFACE“ ATSAKAS Į JŪSŲ POREIKIUS: VERSLO INFORMACIJOS PASLAUGOS
Rizikos valdymo kontekste kliaujamės stipriu pasauliniu verslo informacijos rinkimo ir analizavimo tinklu, iš kurio duomenys patenka į mūsų duomenų bazes tikruoju laiku. Surinkta ir išanalizuota informacija pateikiama įvairiomis formomis: kaip atskaitos, vieno pirkėjo ir pasaulinio rizikos lygmens rodiklis arba įvairios rekomendacinės priemonės dėl rizikos prisiėmimo. Naudodamiesi mūsų kreditingumo rizikos vertinimo paslaugomis, galite optimaliai valdyti pardavimo plėtrą.
 
Vidurio Europoje šią pasaulinę paslaugų liniją papildo įvairiausi verslo informacijos produktai, skirti įmonėms, kurioms nepakanka kreditų draudimo. Kadangi esame Vidurio ir Rytų Europoje didžiausią patirtį turintis verslo informacijos paslaugų teikėjas, galime būti užtikrinti, kad mūsų tyrėjai priims teisingus sprendimus. Pasitelkdami „Coface“ vertinimo modelį, kuris buvo specialiai parengtas besiformuojančioms rinkos ekonomikos šalims Europoje, klientus aptarnauja 105 informacijos rengėjai ir 100 duomenų rinkimo specialistų.
ĮVERTINKITE, AR RIZIKA PRIIMTINA
„COFACE“ VIDURIO IR RYTŲ EUROPOS EKSPERTO ĮŽVALGOS
Čekų automobilių pramonės tiekėjas perka tiksliąsias detales iš įvairių smulkių ir vidutinių Slovakijos įmonių vieno pirmaujančių automobilių gamintojų naujiems hibridiniams varikliams su įpurškimo sistema. Bet kokia tiekėjų klaida keltų grėsmę šios įmonei itin svarbios sutarties įgyvendinimui.
 
„Coface“ teikia automobilių pramonės tiekėjui apibendrintą ir aiškią informaciją apie kiekvieną jo tiekėją, kurią parengia „Coface“ ekspertai keliskart per metus atnaujinamų ataskaitų forma.
 
Remdamasis šia informacija, automobilių pramonės tiekėjas nusprendžia iš naujo įvertinti savo tris partnerius. Su dviem iš jų susitaria dėl didesnių apimčių, sumažina užsakymų iš trečiojo apimtis. „Coface“ ataskaitos duomenimis, trečiojo tiekėjo nuosavas kapitalas toks, kad jam būtų sunku rasti kapitalinių įdėjimų, kurie būtini šiame sektoriuje, norint pereiti į aukštesnį technologinį lygmenį.

„COFACE“ VIDURIO IR RYTŲ EUROPOS EKSPERTO ĮŽVALGOS

iCON

Kreditingumo ataskaitos

Kreditingumo ataskaitos – patikimas sprendimas, norintiems užtikrinti verslo saugumą.
Naujausia finansinė ir teisinė informacija padedanti dar tiksliau įvertinti esamų ir potencialių pirkėjų realią finansinę situaciją ir istoriją.

Greitosios ataskaitos

Pasirinkti galimus verslo partnerius dar niekada nebuvo taip paprasta - „Coface Select Premium“
Standartizuotos verslo informacinės ataskaitos apie klientus užsienyje, rekomenduojant maksimalų suteikiamo prekinio kredito dydį.

„Business Finder“

Coface rizikų stebėsena

„Cross border network”

Tikrinkite svarbiausius vietinių ir tarptautinių įmonių ryšius naudodamiesi mūsų unikaliu „Cross border network“ sprendimu
Norite patikrinti įmonių ryšius Vidurio ir Rytų Europos regione ar tarptautiniu lygmeniu? Coface „Cross border network“ – kaip tik tai, ko Jums reikia.
  • Lithuanian
  • English